Aktualności Archiwum

Witamy na blogu Gandalf.com.pl!

Aleksandra
Napisane przez Aleksandra

„- Dzień dobry – powiedział Bilbo (…)
Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza.
– Co chcesz przez to powiedzieć? – spytał. – Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę, czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?
– Wszystko naraz – rzekł Bilbo”

Witam serdecznie wszystkich, którzy zajrzeli na blog Księgarni Gandalf.com.pl!

Witam się tradycyjnie, niczym Bilbo Baggins, z kolei od Was oczekuję dociekliwości i gadatliwości Szarego Pielgrzyma z Amanu. Z całą pewnością znajdziecie tu do tego pretekst. Na blogu bowiem nie zabraknie powodów do dyskusji.To będzie blog o książkach, filmach, muzyce i życiu.

Publikowane posty będą dotykały szeroko rozumianej kultury. Nowości wydawnicze, premiery muzyczne i filmowe, to tylko ułamek tego, o czym będę pisała. Zagoszczą tu tytuły zapomniane i te, do których warto wracać, bestsellery i dzieła niedocenione. Nie zabraknie oczywiście tematów lifestylowych, konkursów i aktualności ze świata kultury. Żeby było jeszcze bardziej interesująco postaram się też przeprowadzać rozmowy z ciekawymi, niebanalnymi ludźmi.  A wszystko po to, żebyśmy wspólnie poszerzali horyzonty.

Blog Gandalfa to przede wszystkim miejsce spotkań. Przestrzeń, gdzie będzie można ciekawie spędzić czas. Kulturalna masala, którą będę tworzyła powinna zadowolić różne gusta. Jak to jednak bywa z rozmaitymi mieszankami, czasami czegoś może brakować, albo czegoś jest za dużo. Dlatego też już na wstępie zachęcam wszystkich do zabierania głosu i komentowania.

Zobacz podobne wpisy:

O autorze

Aleksandra

Aleksandra

Prowadzi podwójne życie - to w realu i we śnie. A śni tak, że tylko siadać i spisywać. Jej pasją jest m.in. literatura. Czyta wszędzie, zawsze ma zaczęte kilka książek. Ostatnio nie jest to jednak łatwe, bo... giną jej zakładki. Znajduje je po jakimś czasie w pokoju córeczki, a mała "złodziejka" robi niewinną minkę. Kolejna pasja to film...

 • Erni2015

  Kiedy będzie można zarejestrować się na blogu, dodać swojego avatarka i pisać komentarze bez każdorazowego wpisywania nicka i kodu z obrazka?

  • Gandalf

   Dokonujemy teraz parę zmian na blogu więc już wkrótce 🙂 Damy znać!

   • Erni2015

    A nie myślicie o przywróceniu forum (które de facto wciąż „wisi” w Sieci)?

 • Marti

  No ciekawe co to będzie 🙂 Czekam na więcej, powodzenia!