Polecamy

„Smak zdrowia” Agnieszka Maciąg – przepysznie o tym, jak smakuje radość

Smak Zdrowia - Agnieszka Maciąg
Napisane przez Gandalf

„Smak zdrowia” to nowy tom z serii bestsellerowych „Smaków” Agnieszki Maciąg, której książki do tej pory sprzedały się w nakładzie przekraczającym 100 tysięcy egzemplarzy. Jedna z najpopularniejszych modelek w kraju po raz kolejny zachęca do praktykowania zdrowego stylu życia, korzystania z dobrodziejstw natury oraz smacznego eksperymentowania w kuchni.

Ocena Blog Gandalf:

Smak zdrowia

Smak Zdrowia – Agnieszka Maciąg

Agnieszka Maciąg to nie tylko jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek, ale także autorka poczytnego bloga kulinarno-lifestyle’owego oraz kilku książek, w których propaguje zdrowy styl życia. Nim zajęła się pisaniem, pojawiała się na nowojorskich, mediolańskich i paryskich wybiegach w kreacjach największych projektantów – Karla Lagerfelda, Nino Cerruti’ego czy Teresy Rosati. Wielu z nas, Agnieszkę Maciąg może kojarzyć także z popularnych gal i festiwali oraz kilku programów emitowanych na kanale Polsat Café. Sama podkreśla, że w dzieciństwie bardzo często chorowała i jako dojrzała kobieta postanowiła zmienić swoje życie. To właśnie z tego powodu powstał jej blog, a na naszych półkach pojawia się coraz więcej niezwykle inspirujących tytułów jej autorstwa.

Agnieszka Maciąg ma na swoim koncie serię „Smaków”, w których przypomina czytelnikom o tym, jak smakuje prawdziwe szczęście, radość z życia i miłość i że smaki te odkryć można na własnym talerzu. W swoich poradnikach – „Smak miłości”, „Smak szczęścia, czyli o dietach, pielęgnacji urody w zgodzie z naturą i szukaniu piękna w sobie” oraz kilku innych tytułach (m.in. „Pełnia życia” czy choćby „Smak Świąt. Ponad 100 przepisów i porad”) dzieli się swoim ogromnym doświadczeniem na temat zdrowego gotowania, oczyszczania organizmu, wykorzystywania ziół i naturalnych składników, a także medycyny chińskiej i mądrości ajurwedy.

Jej nowa książka – „Smak zdrowia”, to tytuł, który poszerza serię „Smaków” i w którym Agnieszka z ogromną pasją opowiada o tym, jak prosto i niezwykle smacznie można dbać o swoje zdrowie i żyć w zgodzie z naturą. Pełne inspirujących zdjęć wydawnictwo zawiera wypróbowane przepisy na zdrowe napoje i potrawy, sprawdzone receptury na naturalne leki i bezpieczne diety oczyszczające oraz wiele, wiele więcej. To książka doskonała dla tych, którzy chcą w holistyczny sposób wprowadzić do swojego życia mnóstwo dobrej energii, jeszcze więcej spokoju i całą masę radości, a przy okazji schudnąć, zadbać o swoje ciało i pielęgnować ducha!

Więcej książek Agnieszki Maciąg znajdziesz w naszej ofercie na Gandalf.com.pl.

Zobacz podobne wpisy:

O autorze

Gandalf